Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
16-06-2017
З нагоди відзначення Дня медика керівники Закарпаття відзначили кращих медпрацівників

Напередодні Дня медичного працівника, у фойє Закарпатської облради та ОДА відбулися урочистості за участі очільників Закарпаття – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, диреткора департменту охорони здоров'я Закарптаської ОДА Володимира Марковича, керівників та працівників різних медичних установ та закладів краю, представників обласного комітету профспілки працівників охорони здоров'я.

Перші особи краю звернулися до присутніх зі словами щирої поваги, вдячності за самовіддане служіння людям. Зазначалося, що їхня праця воістину героїчна і гуманна - зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя.

До слова, про таланти медиків свідчать не тільки професійні досягнення, але і представлена у фойє облради виставка вишиванок та рушників, які зроблені руками - медпрацівників та концерт, який підготовлено у тому числі силами  їхніх колег і талановитою молоддю.

Потім розпочалося нагородження кращих працівників медичної сфери Закарпаття. Під гучні оплески найвищою нагородою краю, а саме – Почесною відзнакою голови ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» відзначено заступницю директора департаменту охорони здоров’я ОДА, фахового лікаря-педіатра Тетяну Міцьо.Почесні грамоти, подяки та інщі відзнаки отримали десятки медиків області.

Насамкінець очільники області побажали всім медикам Закарпаття міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.