Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
31-03-2017
Лікарі-неврологи обговорили проблеми епілепсії

В Ужгороді до Всесвітнього дня епілепсії відбулась телеконференція дитячих та дорослих неврологів на якій обговорювалися проблеми діагностики та лікування епілепсії.

Епілепсія — одне з найпоширеніших неврологічних захворювань у світі, з яким живуть більше 50 млн людей. У 90% випадків хвороба розвивається в дитинстві. Для України ця проблема є також надзвичайно актуальною — за офіційними даними, 450 тис. осіб в країні живуть з епілепсією. За статистичними даними на Закарпатті - близько восьми тисяч пацієнтів, хворих на епілепсію Проблеми, з якими стикаються пацієнти, пов’язані не лише з доступом до ефективного лікування та реабілітації, але також з соціальною інтеграцією і низьким рівнем обізнаності суспільства про хворобу.

Епілепсія — хвороба, яка має сильний психологічний вплив на пацієнтів, їхніх рідних та близьких. Значною мірою це пов’язано з недостатнім рівнем поінформованості про захворювання та причини його виникнення, як серед суспільства в цілому, так і серед тих, хто в першу чергу має надавати підтримку людям з епілепсією — лікарів, педагогів та членів сімей.

  .