Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
02-11-2011
Закарпаття відвідала делегація керівників медичних закладів Івано-Франківщини
Вчора в Закарпатті перебувала делегація керівників медичних закладів Прикарпаття на чолі з начальником головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Миколою Олійнічуком. Під час візиту делегація відвідала Закарпатський обласний кардіологічний диспансер, обласний клінічний онкологічний диспансер, обласну інфекційну лікарню та обласний центр нейрохірургії та неврології. Медики Івано-Франківщини не тільки ознайомились з досвідом роботи своїх колег із Закарпаття, але й обмінялись досвідом впровадження перших кроків реформування медицини. Серед питань які викликали жваву дискусію медиків були ефективне використання наявного ліжкового фонду, забезпечення ліками хворих, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, залучення коштів міжнародних організацій та співпраця з органами влади.
Як завважив начальник управління охорони здоров я Закарпатської ОДА Роман ШНІЦЕР, приймати колег набагато складніше і відповідальніше, ніж просто гостей – «Підібралась команда професіоналів, які намагаються з ясувати реальну ситуацію дуже прискіпливо, їх цікавлять суто професійні моменти, як у керуванні закладами, так і вузькопрофільні медичні питання. Ці зустрічі мають надзвичайно велику вагу, адже коли дивитися в одну точку, то не помічаєш мінусів, а коли приходять колеги, то вони бачать все, намагаються підказати нам, які моменти вартувало б змінити. Вони дуже принципові і їхня думка та оцінка для нас важливі».
Своїми враженнями поділився і начальник головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Олійнічук, який за завважив, що зустріч закарпатських і івано-франківських медиків відбулась завдяки губернаторам Олександру Ледиді та Михайлу Вишиванюку. Саме вони ініціювали і організували цей візит.
«Ми сьогодні відвідали ваші обласні заклади охорони здоров я і дуже вражені. Причому – приємно. Одна справа, коли читаєш в пресі і бачиш по телебаченню, наприклад, про розвиток кардіохірургії в Закарпатті, і зовсім інша - коли безпосередньо спілкуєшся з фахівцями, бачиш надсучасне устаткування, прооперованих хворих. Нам ще до цього потрібно йти і розвивати кардіологічну службу в Івано-Франківській області», - зазначив очільник медицини Прикарпаття Микола Олійнічук.