Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
27-04-2017
Підбито пдсумки Всеукраїнського місячника Червоного Хреста

Підбито підсумки проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, який проходив з 20 березня по 20 квітня 2017 року під гаслом “Забезпечуючи найголовніше”.

В області в усіх підрозділах обласної організації Товариства працювали пункти прийому різного виду допомоги від населення. Через  банки одягу та  пункти  прокату Товариства Червоного Хреста по прийому товарів першої необхідності від населення зібрано: 5,3 тони продуктів харчування, 10 492  одиниці одягу, 659 пар взуття, 205 одиниць засобів гігієни, 283  одиниці медикаментів, 1070 одиниць інших товарів на суму 697,1 тис. грн. В ході акцій Товариства зібрано: благодійних пожертв на суму 5,2 тис. грн.; членських внесків на статутну діяльність Товариства в сумі 203,3 тис. грн. Всього зібрано коштів на суму 208,5 тис. грн.

В ході проведення 74 благодійних акцій Червоного Хреста та через медико-соціальні підрозділи Товариства допомогу отримало 2 704 чол. на суму 327,9  тис. грн., в т.ч.: продукти харчування - на суму 56,5 тис.; одяг та взуття на суму 254,9 тис. грн.; засоби гігієни   на суму 1320,00 грн.; медикаменти на суму 2740 грн., інші товари на суму 9,1 тис. грн.

         В Притулку Червоного Хреста с. Ракошино Мукачівського району протягом звітного періоду проліковано 20 пацієнтів, яким надано 1090 медичних маніпуляцій.

В їдальні Червоного Хреста отримали гаряче харчування 54 чол. із числа малозабезпечених, самотніх людей похилого віку та дітей сиріт на суму 3 940,00 грн. Проведено благодійний обід для 54 підопічних Іршавської районної організації Товариства.

До пасхальних свят працівниками та волонтерами Червоного Хреста краю рознесено 585  підопічним Товариства паски на суму 7 550,00 грн.

В рамках Всеукраїнського Місячника  працівниками та волонтерами Товариства Червоного Хреста на центральних площах проводилися акції інформаційно-пропагандистського, гуманітарного та програмного напрямку роботи Червоного Хреста.  Працювали пересувні інформаційні пункти та пункт першої допомоги Червоного Хреста: проводились показові тренінги з надання першої невідкладної допомоги з використанням ляльок-муляжів з демонстрацією реанімаційних заходів у дорослих і немовлят; перехожі мали можливість виміряти артеріальний тиск, отримати інформаційні листівки з профілактики грипу, туберкульозу, рекомендації щодо дотримання правил особистої гігієни та наглядних матеріалів по першій невідкладній допомозі; працювала пересувна фотовиставка діяльності обласної організації Товариства.

В ході реалізації програми Товариства «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу» під медико-соціальний супровід медичних сестер Товариства взято 143 хворих на мультирезистентний  туберкульоз.

         Користуючись нагодою хочу висловити щиросердечну подяку всім, хто долучився до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

Заст. голови Закарпатської обласної організації ТЧХ України

Марія Кітченко