Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
05-08-2016
Спростування «сенсації» про укус змії в Берегівському районі

Інформація про укус змії мешканки Берегівського району,  важкий стан потерпілої та відсутність вакцини облетіла більшість інтернет-видань області. Злата Крамар на своїй сторінці фейсбуку  просила про допомогу своїй родичці(https://www.facebook.com/profile.php?id=100011185233359), яка ніби-то потрапила в реанімаційне відділення Берегівської ЦРЛ .

Як повідомили з Берегівської Центральної районної лікарні ані в реанімаційному відділенні, ані в самій лікарні немає пацієнтки з укусами змій.

 Також  в.о. директора ЗТ ЦЕМД Анжела БАКІ розповіла що протизміїна вакцина є в наявності в Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги.  У  разі необхідності введення постраждалим протизміїної сироватки медичні заклади її отримують. За останні два тижні жодного повідомлення з районів області про необхідність введення вакцини не надходило.

Наразі, на сторінці фейсбуку автора «сенсації», інформація про ніби-то укус змії зникла…  

Окремо звертаємося до представників ЗМІ області – прохання поширювати перевірену інформацію і звертатися за уточненнями безпосередньо до керівників медзакладів, які згадуються в тій чи іншій публікації, районних та міських відділів охорони здоров’я,  департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА,  прес-центру обласного Центру здоров’я.