Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
17-06-2016
Шановні працівники та ветерани охорони здоров'я, дорогі друзі!

Шановні працівники та ветерани охорони здоров'я, дорогі друзі!

   Якщо є на землі вічні професії, то саме до таких належить професія медичного працівника. З часів Гіппократа лікування тіла і душі залишається найважчою і найблагороднішою справою. У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм - на цих принципах заснована ваша професійна діяльність. І це змушує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Дуже важко щодня ділити з людьми їх біль, даруючи при цьому надію і вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов'язав себе з медициною.

     Особливі слова подяки тим, хто перебуває на трудовому посту - чергує в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги».  Ваша служба не знає свят і вихідних. Супроводжуючи кожного з нас з перших днів життя, ви - лікарі, медсестри, санітарки - часто забуваєте про себе, щоб полегшити чужий біль,  подарувати здоров'я, а інколи - і життя.

Від душі дякую вам за працьовитість, співчуття, вмілі руки і чуйні серця, а також за високий професіоналізм, без якого навіть найсучасніші методики втратять свою ефективність.
Нехай завжди авторитет медичного працівника буде на висоті, а ваша праця оцінена гідно.

Щастя вам, сил, оптимізму, а найголовніше, того, що ви самі щедро даруєте людям - міцного здоров'я.

Директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимир МАРКОВИЧ