Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
26-04-2016
В Ужгороді пройшла колегія департаменту охорони здоров’я

 В Ужгороді пройшла колегія департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації  за участі директора та заступників департаменту, головних, провідних спеціалістів департаменту, начальників відділів охорони здоров’я райдержадміністрацій, Ужгородської та Мукачівської міських рад, головних лікарів лікувально-профілактичних закладів та директорів медичних коледжів області. 

 

   З доповіддю, в якій було підбито підсумки роботи галузі за перший квартал 2016 року виступила заступник директора департаменту охорони здоров’я Тетяна Міцьо.  Детально проаналізувавши стан надання медичної допомоги в області Тетяна  Василівна звернула увагу на показники онкологічної служби, зауваживши що це є віддзеркаленням роботи первинної ланки медичної допомоги.  Занепокоєння викликає чимала кількості жінок, що звертаються по медичну допомогу онкологів вже у 3-4-й стадії захворювання «Профілактична складова роботи медиків повинна працювати більш ефективно»,  – наголосила Т.Міцьо.. 

 

    Детально на колегії був проаналізований стан надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню області та шляхи його удосконалення. Заслухані керівники всіх районних відділів, Ужгородського і Мукачівського відділів охорони здоров’я.  Директор департаменту охорони здоров’я Володимир МАРКОВИЧ звернув увагу колег на ефективне використання бюджетних коштів.

Загалом, згідно рішення колегії, роботу галузі краю за перший квартал 2016 року було визнано задовільненою.   Також на колегії було заслухано доповідь головного спеціаліста з правових питань обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимира ШУТКА, який прозвітував про виконання Колективної угоди між УОЗ Закарпатської ОДА та організацією профспілки працівників охорони здоров’я за 2011-2015 роки. Була підписана відповідна угода про соціальне партнерство та співпрацю на наступні п’ять років.