Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
01-12-2006
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У п’ятницю, 1 грудня, об 11.00 на пл. Театральній в Ужгороді, буде встановлено намет, де роздаватимуться буклети, плакати, червоні гвоздики, повітряні кульки і символічні червоні стрічки, які символізують солідарність з ВІЛпозитивними та тими, хто живе зі СНІДом. Також цей символ об’єднує всіх, хто бореться проти цієї хвороби. Мета акції, яка носить назву „Живи!” – привернення уваги суспільства та представників влади до епідемії ВІЛ/СНІД у нашій країні, нагадування про те, що проблема ВІЛ/СНІД стосується кожного, а байдужість до неї може стати причиною смертей десятків тисяч людей.

  Організаторами акції до 1 грудня в Закарпатській області стали: ЗОБФ «Закарпаття проти СНІДу», БО «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті», Обласний Центр здоров'я, ЗОБФ «Рада життя», Ужгородський міський Центр соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді. Акція «Живи!» буде проходити більш ніж в 50 містах України.   

Запрошуємо журналістів взяти участь у проведенні цього заходу.

 

Прес-центр УОЗ

 

 

P.S. 1 грудня о 12.00  в приміщенні обласної філармонії відбудуться урочисті збори з нагоди святкування 60-річниці з дня створення Закарпатської СЕС.

 

Р.P.S. Також нагадуємо, що 3 грудня відзначатиметься Міжнародний день людей з фізичними вадами. На цей день заплановано низку заходів. Зокрема, медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» який опікується 155 дітьми з обмеженим можливостями прийме участь о 10.00. в обласному спортивно-розважальному святі „Я вірю в себе” (спорткомплекс „Юність”). А о 12.00 – святкова програма (концерт, солодкий стіл) в ресторані готелю „Закарпаття”.