Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
04-12-2015
Епідемічна ситуація з ГРВІ в Закарпатській області за 49 календарний тиждень 2015 року

Як повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія ДЬОРДЯЙ за період з 27 листопада по 04 грудня 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звернулося 3357 осіб, показник захворюваності складає – 26,7 на 10 тисяч населення, що на 40,7% нижче епідемічного порогу. Темп приросту захворюваності на ГРВІ у порівнянні з попереднім (48) тижнем 2015 року, склав лише 1%. У порівнянні з аналогічним 49 тижнем 2014 року, рівень захворюваності на ГРВІ серед населення області нижчий на 13,2%.

Відмічається незначний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на окремих адміністративних територіях області.

Високі рівні захворюваності протягом поточного тижня реєструвались в м. Ужгород та м. Мукачево, Ужгородському, В. Березнянському  районах.

Серед загальної кількості захворілих 67,6% становлять діти віком до 17 років, найвищій рівень спостерігається  у віковій групі 5-14 років (47%).  

Госпіталізовано до медичних установ 3,7% від усіх захворілих, з яких 85,6%  становлять  діти.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 2156 осіб, серед яких – 1263 особи із групи медичного ризику та 893 особи епідемічного ризику.

Фахівцями Держсанепідслужби області продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції, проводиться активна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення, з метою покращення обізнаності населення щодо профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій та вакцинації, як найефективнішого засобу захисту організму від вірусів грипу.