Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
14-09-2006
Сенсація якої небуло

Вчора зранку з посиланням на ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області через засоби масової інформації було розповсюджено повідомлення про „спалах дифтерії на Закарпатті” та „захворювання на дифтерію двох жінок у смт Воловець”

Щоб уникнути дезінформування населення повідомляємо, що інформація не відповідає реальним фактам.

Як повідомила обласний інфекціоніст управління охорони здоров’я Наталія Дуфинець в області, дійсно, має місце ускладнення епідситуації з дифтерією, але у жодному разі мова не йде про спалах дифтерії. Адже спалах – це масове або групове на певні території за певний проміжок часу. Щодо випадку повідомленого ЗМІ, то він був зафіксований 25 серпня 2006 р. Дівчинка вже пройшла лікування і сьогодні, 12 вересня, вже виписана додому.

Як повідомила завідуюча епідеміологічним відділом обласної СЕС в Закарпатській області Світлана Оберемко було обстежено практично всіх, з ким останнім часом контактувала дитина (а це близько сотні людей). Всі ці громадяни – здорові, але під час проведення обстеження виявлено 4 носії збудника дифтерії (клінічно здорові) . З метою проведення профілактичних заходів їх госпіталізовано.