Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
28-07-2015
МОЗ провело нараду з проблемних питань акушерства-гінекології

У вівторок, 28 липня, відбулась відеоселекторна нарада Міністерства охорони здоров’я на якій розглядались питання акушерсько-гінекологічної служби. Заступник міністра охорони здоров’я  Віктор Шафранський звернув увагу на основні проблемні питання служби, зокрема на кадрове забезпечення у віддалених населених пунктах, дотримання клінічних протоколів лікування, доцільність проведення незалежного аудиту галузі тощо. Головний позаштатний акушер –гінеколог МОЗ  В’ячеслав Камінський детально проаналізував показники діяльності служби за перше півріччя 2015 року, окремо зупинившись на випадках материнської смертності.

Під час прямого включення було заслухано представників Одеської, Запоріжської, Вінницької та Черкаської областей  які повідомили про досягнення та проблемні питання акушерсько-гінекологічної служби свого регіону.

Участь у нараді від Закарпаття взяли в.о. начальника УОЗ Тетяна Міцьо, головний лікар Ужгородського пологового будинку Олег Онопко та обласний акушер-гінеколог Ірина Пацкань.