Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
13-07-2015
Інформація щодо постраждалих в інциденті в м.Мукачево

У лікарнях Закарпаття наразі перебуває восьмеро постраждалих внаслідок збройного конфлікту. З них двоє – у Мукачівській ЦРЛ, шестеро в обласній клінічній лікарні в Ужгороді. 
Про це у понеділок, 13 липня, під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА повідомив начальник управління охорони здоров’я обласної адміністрації Василь Скрип.
«Загалом до медичного закладу Мукачева потрапили 13 постраждалих. Нині у стаціонарі цієї лікарні залишаються двоє важкопоранених: один з черепною травмою, другий з пошкодженням артерії та вени», - повідомив посадовець.
Шість чоловік наразі перебувають в обласній клінічній лікарні в Ужгороді. «Перший хворий прооперований в суботу ввечері, проведено мікрохірургічну операцію у зв’язку з відривом пальців на руці. Операція пройшла успішно. Другий хворий мав шок, був у досить важкому стані, однак нині його стан стабілізувався», - зазначив посадовець. Крім того, за його словами, ще трьох легкопоранених переведено у відділення.
Двоє поранених поступили в лікарню напередодні. «Після обстеження їх прооперовано. В одного постраждала верхня кінцівка, в іншого – нижня. Хірургічні втручання пройшли успішно»,- поінформував Василь Скрип.
Начальник управління охорони здоров’я ОДА також повідомив, що в прозектурі Мукачівської ЦРЛ перебуває тіло одного загиблого внаслідок перестрілки, призначено судово-медичну експертизу.