Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
26-05-2015
МЕДИКИ КРАЮ ОН-ЛАЙН ВНОСЯТЬ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН В МЕДИЦИНІ

У вівторок, 26 травня, представники медичної спільноти семи областей України:  Закарпатської, Донецької, Луганської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Черкаської в режимі он-лайн, спільно з представниками міністерства охорони здоров’я, обговорювали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я».

    Зокрема, йшлося про низку змін у законодавчому полі, які повинні докорінно переформатувати  систему охорони здоров’я починаючи з форми управління галуззю в цілому, і закінчуючи керівництвом окремими закладами.

    Начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип відзначив, що обговорення, відтак, і втілення будь-яких кардинальних реформ в медицині доцільно тільки після внесення відповідних змін у 49 статтю Конституції Україні.

Робоча група Міністерства охорони здоров’я подякувала представникам областей, що взяли участь у обговоренні проекту Закону і запевнила, що всі слушні зауваження та пропозиції будуть обов’язково враховані.