Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
03-04-2015
АНОНС

У понеділок, 6 квітня о 14.00 в прес-центрі обласного Центру здоров’я (пл. Театральна,6) відбудеться засідання круглого столу присвячене Всесвітньому дню здоров'я, який проходить під гаслом: Безпека харчових продуктів - «Від ферми до тарілки - зробити продукти харчування безпечними!»

Учасники круглого столу:

 Ілиньо Віктор Андрійович - лікар-токсиколог ЗОКЛ ім.А.Новака, Гіба Світлана Михайлівна - головний спеціаліст Головного управління держсанепідслужби в Закарпатській області, Рішко  Ярослава Федорівна – обласний гастроентеролог, Поляк Михайло Амброзійович – головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні, обласний інфекціоніст .

Всесвітній день здоров'я, що буде відзначений 7 квітня, акцентує увагу на проблемах в галузі безпеки продуктів харчування. Цього року День здоров’я проходить під гаслом «Від ферми до тарілки - зробити продукти харчування безпечними!»

       Вживання небезпечних продуктів харчування призводить до смерті приблизно 2 мільйонів чоловік щорічно, більшість з яких – діти. Патогенні бактерії, віруси, паразити або хімічні речовини, що містяться в їжі, є причиною більше 200 захворювань, від діареї до раку.

       В якості прикладів небезпечних продуктів харчування можна назвати недостатньо проварені продукти тваринного походження; фрукти і овочі, забруднені фекаліями;  молюски, що містять морські біотоксини.

Мовою фактів:


     - в 2010 році мали місце 582 млн. випадків захворювання 22 різними кишковими хворобами харчового походження і 351 000 випадків смерті;

  • збудниками кишкових захворювань, що викликали більшість випадків смерті, є Salmonella Typhi (52 000 смертей), ентеропатогенні E.coli (37 000) і норовірус (35 000);

 

  •   більше 40% людей, постраждалих від кишкових хвороб харчового походження, викликаних забрудненими продуктами харчування, стали діти віком до 5 років.
     

   Небезпечні продукти харчування є також джерелом серйозного ризику для економіки, особливо в умовах світової глобалізації. Спалах в 2011 році в Німеччині, який викликала E.coli, став причиною збитків на суму 1,3 мільярда доларів США серед фермерів і в промисловості, а 236 мільйонів доларів США було виплачено у вигляді надзвичайної допомоги 22 державам-членам Європейського союзу.
 

П’ять принципів безпеки харчових продуктів

 Принцип 1: Зберігайте продукти в чистоті

 Принцип 2: Відокремлюйте сирі продукти від продуктів, які зазнали теплової обробки

 Принцип 3: Піддавайте продукти ретельній тепловій обробці

 Принцип 4: Теплова обробка проводиться при необхідній температурі

 Принцип 5: Користуйтеся безпечною водою і безпечними сирими продуктами.