Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
15-12-2014
На Закарпатті відбудеться вишкіл з тактичної медицини «Знати, щоб врятувати!»

ГО Медичний загін спецпризначення «Білі Берети» (представник в області – Ерік Глеба) ініціює проведення на Закарпатті вишколу з тактичної медицини.
     Захід відбудеться за сприяння голови Закарпатської ОДА Василя Губаля.
20 грудня вишкіл стартує на полігоні «Шипка» (Мукачево) і триватиме два дні. Складатиметься він із 9 тренінгів та відпрацювання практичних навичок.

 

В ході вишколу будуть проведенні наступні тренінги:
1. Тренінг «Основи евакуації».
2. Тренінг «Зупинка кровотечі при пораненнях».
3. Тренінг «Протокол АВС».
4. Тренінг «Серцево-легенева реанімація» (СЛР).
5. Тренінг «Відновлення прохідності дихальних шляхів».
6. Тренінг «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою  бинтів смужок CELOX».
7. Тренінг «Десмургія» (накладання пов'язок).
8. Тренінг «Іммобілізація» (накладання шин).
9. Тренінг «Транспортування постраждалих» (Перенесення постраждалих на ношах).
        Проводити навчання будуть інструктори медичного загону спецпризначення «Білі Берети», які мають досвід надання медичної допомоги у воєнних умовах та надзвичайних ситуаціях.
Як повідомляє організатор вишколу Ерік Глеба, цільова аудиторія проекту – це медичні працівники закладів охорони здоров’я; працівники МВС; волонтери, які їздять у зону АТО; військовослужбовці, які їхатимуть в зону АТО. Планується, що вишклі пройдуть близько сорока осіб.
 

Співорганізаторами є Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, Управління МВС України в Закарпатській області, вишкіл проходитиме за підтримки народних депутатів України В. Лунченка і В. Пацкана, Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, управління Укртрансінспекції у Закарпатській області, рекламно-виробничої компанії «InfoBох», Громадської ради при УМВС України в Закарпатській області, Громадської ради при Ужгородській міській раді, Обласної благодійної організації "Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті", ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (Інститут післядипломної освіти, кафедра хірургічних хвороб).

Партнер заходу - ТОВ «Хустфарм» .
 

Як інформує організатор, серед цілей проекту є:
• Підготовка фахівців, які б володіли знаннями та навичками у галузях надання першої домедичної допомоги організації надання медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях при введені військового стану, стихійних лихах та при масових заходах;
• Забезпечення керування в разі необхідності мобільними медичними пунктами, члени яких мають знання та навички управління та координацією медичною службою на полі бою;
• Надання навичок, з якими особи, які пройдуть тренінг, в мирний час при потребі можуть підсилити будь-який підрозділ бригад швидкої медичної допомоги, міліції чи МНС кваліфікованою лікарською допомогою;
• Забезпечення долікарської медичної допомоги під час масових заходів до приїзду швидкої допомоги тощо.
 

Контактна особа – Ерік Глеба (erik.gleba@mail.ru).