Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
24-01-2006
Ситуація щодо захворюваності на кір залишається відносно стабільною

        За даними Закарпатської обласної  санітарно-епідеміологічної станції епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір залишається відносно стабільною. Всього з моменту виникнення  епідемічного ускладнення  6.01 06 р. і до 20.01.06 виявлено 59 хворих, з яких 49 осіб було госпіталізовано а на амбулаторному лікуванні знаходилося 10 осіб. За період від 13.01.06 до 20.01.06  виписано зі стаціонарних відділень 29 осіб. Станом на 20.01.06 на 9 годин 00 хвилин в інфекційних стаціонарах області знаходиться  20 осіб.

      Переважна частина захворювань зареєстрована серед підлітків та дорослих, що може свідчити про втрату напруженості вакцинального імунітету з часом.

        Анамнестично (тобто при опитуванні хворого про ймовірне джерело  інфікування) встановлені факти перебування частини захворілих  у м. Києві та інших несприятливих щодо кору регіонах. Відзначено декілька випадків виявлення захворювання на кір у приїжджих з м. Києва, які прибули у область в інкубаційному періоді. Реєстрація поодиноких випадків захворювань у багатьох районах області  пояснюється від’їздом студентів (19 хворих є  студентами УжНУ) по домівках на різдвяні канікули в інкубаційний період.

                    Комплекс протиепідемічних заходів та лікувально-профілактичних заходів  по локалізації та ліквідації  спалаху кору продовжується.